Our Board of Directors

Members:                                                             Trustees                                Term of Office

Ian Anderson                                                        Ian Franklin (Chair)                01/09/2017 – 31/08/2021

Janet Hatfield                                                        David Giles (Vice Chair)         01/09/2017 – 31/08/2021

Karen Spring                                                         Richard Amery                       01/09/2017 – 31/08/2021                                      

Jeremy Wilsdon                                                    Andrew Brodie                       13/07/2018-12/07/2022

Tom Winter                                                           Mandy Hamerla (Co-opted)  13/12/2018 - 12/12/2022

                                                                               Karen Glasse                          13/12/2018 - 12/12/2022

                                                                               David Kinloch  (Co-opted)     13/12/2018 - 12/12/2022

                                                                               Roger Owen                            08/05/2018 – 07/05/2022

                                                                               Phil Webster (CEO)                 01/09/2017                                                

                  

Together we make the difference